KURALLAR

* Sohbet sitemiz içerisinde argo, küfür, hakaret ve siyasi içerikli her türlü tutum ve davranış kesinlikle yasaktır. Yasak olarak belirtmiş olduğumuz tüm kuralların yaptırımları geri dönüşü olmazsızın uygulanacaktır.


* 18 Yaş ve üzeri için uygunluk politikamız bulunmakta olup bu kuralı ihlal eden katılımcıların tespiti durumunda kalıcı olarak sitemizden uzaklaştırılırlar. Bu kuralı ihlal edenler hakkında sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez.


* Başkalarına ait yazı veya görsellerin kayıt edilmesi suçtur. Bu suça ortak olanlar hakkında herhangi bir soruşturma başlatılması halinde tüm sorumluluk şahıslara aittir. Adli kurumlar tarafından suç işlemiş kişilerin kayıtları resmi kurumlarla paylaşılacaktır.


* Sanal ortamda işlenen suçlar kapsamında gerekli yasada belirtilen her türlü aktivite yasaktır. Bu yasağı delen kişiler tespit edilmesi halinde kayıt altına alınarak sitemizden uzaklaştırılırlar.


* Genel veya özel pencerede aynı iletiyi 2 defadan fazla yollamak yasaktır. Bu konuda 3. defa aynı tekrar yapılırsa 1 saat boyunca tüm aktiviteniz dondurulur.


* Tüm sohbet odalarımızın sahibi tarafından belirtilmiş bir tarzı ve konsepti vardır. Bulunduğunuz chat odasına göre konsepte uyum sağlamak zorundasınız.


* Kayıtlı kullanıcılarımız için şifre işlemlerinden şahıslar sorumludur. Şifrenizi başkalarıyla paylaşmayınız ve unutmanız durumunda #OperHelp odasına girerek ayrıntılı bir görüşme sağlayacak şifrenizi sıfırlayınız.