KULLANIM

* Giriş yapmak için ana sayfamız üzerindeki panelde sizi temsil eden bir takma isim yani rumuz belirtmek zorundasınız. Hemen altındaki kutuya eğer daha önce giriş yapmış ve rumuz kaydı oluşturduysanız şifrenizi girerek bağlantı kurabilirsiniz.


* Sohbet bağlantı kurduktan sonra hemen üst kısımda odalar yan yana izalanacak şekilde listelenmiş halde karşınızda olacaktır. Size özel mesaj gönderen kişileri mesajlarınız sekmesi altında topladık. Oraya dokunacak size gönderilmiş tüm mesajlarını okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.


* Odaların en üst kısmında yetki seviyesine göre listeleme yapılmaktadır. En üst kısımda 1. seviye yetkililer, bir altında 2. seviye yetkililer ve son olarak ta 3. seviye yetkililer listelenir.


* Yetkili olmak ve üst sıralara kendinizi taşımak isterseniz #Sales odasına girerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


* Rumuzunuzun içerisinde cinsiyet veya özel bilgilerin verildiği ibareler kullanımı yasaktır. Sanal ortamda suç işlenmesi kanunu gereği bu tarz rumuzlarla sitemize giriş yapmanız mümkün değildir.


* Başka birisine özel mesaj göndermek için kişi listesinde üzerine tıklayarak açılan menüden özel mesaj seçeneğini seçmelisiniz.


* Kayıtlı kullanıcılarımız için şifre işlemlerinden şahıslar sorumludur. Şifrenizi başkalarıyla paylaşmayınız ve unutmanız durumunda #OperHelp odasına girerek ayrıntılı bir görüşme sağlayacak şifrenizi sıfırlayınız.